E-SERBEST MESLEK MAKBUZU

Zaman, mekan ve cihazdan bağımsız!

Kolay kullanımı, hazır gelen makbuz cari bilgileri ve otomatik hesaplama tablosu ile Favera en büyük yardımcınız olacak.

Portal uygulamalarında sadece manuel bir şekilde makbuz kesebilirsiniz ve bu süreç kullanacağınız portal tasarımına ve işlevselliğine göre epey zor ve zahmetli olabilmektedir.

Favera size, makbuz kesme, tahsilat ve raporlama işlemlerinizde çok daha zahmetsiz ve hızlı bir deneyim sunar!

Avukat, Mali Müşavir ve Doktorlar için

TÜM PRATİK ÖZELLİKLER SADECE FAVERA’DA

Toplu Makbuz Kesebilme Kolaylığı

Toplu halde makbuz kesmeniz gerekiyorsa tek tek uğraşmak yerine sadece listenizi sisteme yükleyerek yüzlerce makbuzu bir tıkla kesebilirsiniz.

Ayrıca her makbuz için ayrı ayrı “Hizmet Kalemi Açıklaması” ekleyebilir ve yüzlerce kişiye aynı anda saniyeler içinde makbuzlarınızı toplu olarak e-posta ile gönderebilir ve daha sonra muhataba ulaşıp ulaşmadığını, makbuzun okunup okunmadığını vb. gibi bilgileri yine anlık olarak görebilirsiniz.

Tekrarlayan Makbuz Emri

Her ay düzenli kesmeniz gereken makbuzları takip etmekle uğraşmayın! Tekrarlama emri ile günü gelen makbuzlarınız otomatik oluşur ve sistem tarafından otomatik olarak hatırlamanız sağlanır.

E-İmza / Mali Mühür Kullanmanız Gerekmez

FAVERA e-SMM Uygulaması’na geçiş yaptığınızda mali mühür ya da e-İmza kullanmanız gerekmez ve tüm tarayıcılardan giriş yapabilirsiniz. 

Farklı Seri No Özelliği

Farklı seriler ile makbuz oluşturabilirsiniz. Aynı seri üzerinden kesilen son tarihten önceki bir tarihe makbuz oluşturulmasına sistem izin vermez, sizi otomatik olarak farklı bir seri vermenize yönlendirir.
Favera, oluşabilecek tüm hataları otomatik algılar ve sizi zora sokacak durumların yaşanmasının önüne geçer.

Size Özel Kurumsal
Makbuz 
Tasarımı

Firma logonuz ve banka bilgileriniz de makbuzlarınızda yer alabilir. Dilerseniz kurumsal yapınıza uygun tamamen size özel  tasarım imkanı.

Cari Hesap Kaydı, Takibi

Carinizin makbuz ve ödeme geçmişini hızlıca görüntüleyin, cari hareketlerini her yerden takip edin, kolay mutabakat sağlayın.

Otomatik Hesaplama

Keseceğiniz makbuzların Kdv, Kdv Tevkifatı, Stopaj, Net, Brüt vb. gibi tüm hesaplamaları sistem tarafından otomatik yapılmaktadır.

Pdf Özelliği

Kesmiş olduğunuz makbuz/ları Pdf formatında indirebilir veya dilerseniz yazdırabilirsiniz.

E-Posta ile E-Makbuz Gönderimi ve Takibi

e-SMM oluşturulurken muhatabının e-posta adresinin yazılması halinde, oluşturulan makbuz alıcısına e-Mail ile otomatik olarak gönderilir. e-SMM oluşturulduktan sonra da e-posta ile istenilen makbuzlar sistem üzerinden gönderilebilir. Ayrıca e-postaların ulaşıp ulaşmadığını da sistem üzerinden görebilirsiniz.

>> Aynı anda birden fazla kişiye e-Mail gönderebilir ve mail okunma raporlarını anlık olarak izleyebilirsiniz.

Muhasebe Raporu

Ay içerisinde kesmiş olduğunuz makbuzlarınızı muhasebe formatında tek tıkla excel’e aktarın, evrak gitti-geldi süreci olmadan mali müşaviriniz ile daha hızlı ve daha kolay çalışın.

Makbuz İptal Seçeneği

Hatalı oluşturduğunuz makbuzlarınızı kolayca iptal edebilirsiniz. Sistem üzerinde oluşturulan ve iptal edilen tüm makbuzlar Gelir İdaresi Başkanlığı sistemine raporlanır.

TL, USD ve EURO

Türk Lirası’na ek olarak USD ve EURO para biriminde makbuz kesebilir, bir tıkla muhasebe raporu olarak listeleyebilirsiniz. 

GİB Raporlaması

Her ayın 15’inde bir önceki aya ait makbuzlar sistem tarafından otomatik olarak Gelir İdaresi Başkanlığı’na raporlanmaktadır. 

E-Posta Hatırlatmaları

Yaklaşan tahsilatlar, kimin ne zaman, ne kadar ödemesi var ve geciken tahsilatlar. Bırakın hepsini önceden size hatırlatalım.

Gelir Gider Takibi

Tüm ödeme ve tahsilatlarınızı anlık olarak izleyin, vadesi geçmiş alacaklarınızı bir bakışta tespit edin. Nereye ne kadar harcadığınızı kolayca raporlayın.

Stopaj ve Kdv Raporları

Zaman içinde oluşan Stopaj ve KDV miktarları detaylarıyla birlikte her an önünüzde.

 

Her Yerden Erişim İmkanı

E-Makbuz Portalı, web tabanlı bulut sunucular üzerinde çalışan bir uygulamadır. İnternet erişimi olan her yerden her zaman kullanıcı adı ve şifre ile erişim yapılabilir.

Personel Takibi

Personelinizin maaş,avans,sgk vb. ödemelerini ve izin günlerini sistem üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

10 Yıl Saklama Hizmeti

e-SMM verileri, Türkiye sınırları içerisinde farklı şehirlerde bulunan birbirine yedekli sunucularda tutulmaktadır. Var olan herhangi bir e-Serbest Meslek Makbuzuna 10 yıl boyunca erişilebilir, geçerli bir e-Makbuzun silinmesine imkan verilmez.

 

Taslak Oluşturma

Bir müşterinize oluşturmuş olduğunuz bir e-Serbest Meslek Makbuzunu tek tuşla yeniden oluşturarak yeni tarih ile gönderebilirsiniz. 

Entegrasyon Yetenekleri

Bir programınız ya da uygulamanız var ise size sağladığımız web servisler ile bu uygulamanıza entegrasyonu sağlayabilirsiniz.

Makbuzlarınızı hızlı ve kolayca kesin,
tahsilâtlarınızı anlık olarak takip edin.

Kolay kullanımı, yalın arayüzü, hazır gelen makbuz cari bilgileri ve hesaplama tablosu ile Favera en büyük yardımcınız olacak. Üstelik bir bakışta tek ekrandan ofisinizin anlık durumunu da görüp, finansal verilerinizi her yerden yönetebileceksiniz.

Kullanırken epey zorlanacağınız karmaşık programlar için para ödeme devri sona eriyor, Favera ile e-Makbuz’a geçen herkese entegre ön muhasebe uygulaması “ücretsiz” sunuluyor.

Call Now ButtonBizi Arayın