Favera Kimdir?

Favera, bireysel ve kurumsal yüzlerce müşterisine dijital dönüşüm ve satış sonrası destek hizmeti sunan, 10 yıllık sektör tecrübesine sahip bir finans teknolojileri şirketidir.

Kısaca Hikayemiz

Favera’nın temellerini 2010 yılı başında kurumların sorunlu alacaklarının tahsilât süreçlerini aktif bir şekilde yönetebilmesi adına yazılım geliştirme fikri ile attık. Bugün ise; varlık yönetim şirketleri, alacak ve risk yönetim şirketleri, hukuk bürolarının yanı sıra mali müşavirler, doktorlar vb. gibi çok daha geniş bir yelpazede e-dönüşüm çözümleri, yazılım geliştirme projeleri, veri analiz hizmetleri ve yeniden yapılanma sürecinde gerekli teknoloji altyapısının oluşturulması gibi çeşitli bilişim hizmetleri veren bir organizasyona dönüştük.

Bugüne kadar neler yaptık? >>

Favera, tamamen öz kaynaklarıyla 2012 sonunda geliştirdiği “UYAP Otomasyon” ürününü, sektör bağımsız olarak, tahsilatı geciken kurum alacaklarının, takip açılış gününden başlayan ve yasal yolla (icra) tahsilatına kadar uzanan zorlu bir operasyonun uçtan uca yönetimine imkan veren bir “Çoklu İşlem Platformu” haline getirmiştir.

2016 yılında özellikle avukatların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Türkiye’de bir ilk olarak geliştirdiğimiz ve günümüze kadar “e-dönüşüme” entegre edip geliştirmeye devam ettiğimiz “e-Makbuz” ürününü, sektör bağımsız olarak, tüm serbest meslek mensuplarının makbuz kesimiyle başlayan ve tahsilatına kadar uzanan tüm sürecin uçtan uca yönetimine imkan veren bir “sanal asistan” haline getirdik.

Bu alanda ürün üreticisi bir firma olarak Favera, yazılım çözüm sağlayıcısı olmanın çok daha ötesine geçmiş, kurum pratiklerinin, tahsilât süreçlerine yönelik incelik ve hassasiyetlerin paylaşıldığı, danışıldığı bir iş ortağı haline gelmiştir.

Favera, bugüne kadar geliştirdiği sistemler üzerinden yönettiği yaklaşık 10 milyon (idari/yasal) dosya ve 360 milyon üzeri başarılı işlem kabiliyeti ile müşterilerinin beklenti ve öncelikleri doğrultusunda, hızlı hizmet sunabilme odağı ve yenilikçi yaklaşımıyla bugünde dijital dönüşüm alanında yazılım geliştirme çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Bugüne Kadar Kimlerle Çalıştık?

Kurumsal Referanslarımız için:
0212 416 8 416

Neler Yapıyoruz?

Tüm finansal süreçlerinizi dijital ortama taşıyan yazılım çözümleri üreterek, alanında uzman ekibimizle sadece yazılım ve e-Dönüşüm çözümleri üzerine yoğunlaşarak çeşitli hizmetler veriyoruz.

• E-Dönüşüm Çözümleri
• Proje Yazılım Çözümleri

• IP Santral ve Çağrı Merkezi Yönetimi
• Bilgi Sistemleri Güvenliği
• Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı

• Yeniden yapılanma sürecinde gerekli bilişim teknolojileri altyapısının oluşturulması
• AR-GE Projeleri
• Entegre iş çözümleri
• Yerel ağ (LAN), geniş ağ (WAN), internet/intranet çözümleri

Temel Değerlerimiz

Stratejik ve ürün odaklı çalışmak
Nasıl bir sektöre hizmet verdiğimizin bilincindeyiz. Bu nedenle müşteri hedeflerimizi ve ürünlerimizi hassasiyet ve sıkı çalışma sonucu belirlemekteyiz. 

Öğrenebilme ve Uyumluluk
Tüm çalışma ekibi olarak, her zaman yeni fikirlere açığız. Edindiğimiz tecrübelerin ışığında, sektör ihtiyaç analizini doğru yapar ve bunlara göre sonuçlar elde ederiz. Bu sonuçları gelişim ve büyüme hedeflerimiz doğrultusunda kullanırız. Ekip olarak kendimizi yenilemenin ve sürekli değişim içerisinde olan teknoloji dünyasına ayak uydurabilmenin, ve bu alanda etkin rol alabilmenin öneminin farkındayız. 

Finansal performans
Gelirimizi büyütme hedefiyle, değerlerimizi asla kaybetmeyiz. Vizyonumuzun, şirket misyonumuz üzerinde ne derece büyük bir etkisinin olacağının farkındayız. 

Müşteri değerlerine bağlılık
Sektördeki rekabete açık ve gelecek vaad eden pozisyonumuzu ve performansımızı elimizden geldiğince sık bir şekilde gözden geçirmeye özen gösteririz. Pazardaki değişiklilikleri yakından takip ederek, müşteri kitlemize yön verir, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi bu esaslara bağlı kalarak geliştirmeye çalışırız.

Uçtan Uca Bilişim ve Altyapı Hizmetleri

Firma, kurum ve kuruluşların çalışma süreçleriyle en iyi şekilde örtüşecek teknolojik altyapı ve bilgi teknolojileri gereksinimlerinin saptanması, beklenti ve gereksinimlere uygun çözümlerin tanımlanması, tanımlanan bu çözümler için donanım ve yazılım bileşenlerinin tedarik edilmesi, uygulama geliştirme ve sistemi devreye alma evrelerinin belirlenmesi ve tüm bu süreçlerin standartlara uygunluğunun denetlenmesine yönelik danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

♦ Yazılım
♦ Donanım
♦ Sistem
♦ Telekom
♦ IP Santral
♦ Network
♦ Cloud
♦ Hosting
♦ Firewall
♦ Veri Yedekleme
♦ Lisanslama

Call Now ButtonBizi Arayın