FAVERA Hakkında

Favera, bireysel ve kurumsal yüzlerce müşterisine dijital dönüşüm ve satış sonrası destek hizmeti sunan, 10 yıllık sektör tecrübesine sahip bir finans teknolojileri şirketidir.

10 yıldır işletmelerin verimliliğini ve kârlılığını artırmaya yönelik finansal yazılımlar geliştirmeye devam eden FAVERA, yüksek bilgi teknolojilerine odaklanarak ürettiği çözüm, hizmet ve uygulamalarla yenilikçi ve inovatif yaklaşımdan ödün vermeden hizmetlerine devam vermektedir.

Neler Yapıyoruz?

Tüm finansal süreçlerinizi dijital ortama taşıyan yazılım çözümleri üreterek, alanında uzman ekibimizle sadece yazılım ve e-Dönüşüm çözümleri üzerine yoğunlaşarak çeşitli hizmetler veriyoruz.

• E-Dönüşüm Çözümleri
• Finansal Yazılım Çözümleri
• Proje Yazılım Çözümleri

• Entegre İş Çözümleri

Temel Değerlerimiz

Stratejik ve ürün odaklı çalışmak
Nasıl bir sektöre hizmet verdiğimizin bilincindeyiz. Bu nedenle müşteri hedeflerimizi ve ürünlerimizi hassasiyet ve sıkı çalışma sonucu belirlemekteyiz. 

Finansal performans
Gelirimizi büyütme hedefiyle, değerlerimizi asla kaybetmeyiz. Vizyonumuzun, şirket misyonumuz üzerinde ne derece büyük bir etkisinin olacağının farkındayız. 

Öğrenebilme ve Uyumluluk
Tüm çalışma ekibi olarak, her zaman yeni fikirlere açığız. Edindiğimiz tecrübelerin ışığında, sektör ihtiyaç analizini doğru yapar ve bunlara göre sonuçlar elde ederiz. Bu sonuçları gelişim ve büyüme hedeflerimiz doğrultusunda kullanırız. Ekip olarak kendimizi yenilemenin ve sürekli değişim içerisinde olan teknoloji dünyasına ayak uydurabilmenin, ve bu alanda etkin rol alabilmenin öneminin farkındayız. 

Müşteri değerlerine bağlılık
Sektördeki rekabete açık ve gelecek vaad eden pozisyonumuzu ve performansımızı elimizden geldiğince sık bir şekilde gözden geçirmeye özen gösteririz. Pazardaki değişiklilikleri yakından takip ederek, müşteri kitlemize yön verir, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi bu esaslara bağlı kalarak geliştirmeye çalışırız.

Call Now ButtonBizi Arayın