Kurumlara Özel Çözümler

e-Makbuz Geçiş Sürecinde ve Sonrasında Doktorlarımızın Yanındayız

Favera; doktorların farklı çalışma alanlarını göz önünde bulundurarak, ihtiyaç duydukları tüm fonksiyon ve rapor örneklerini pratik bir şekilde kullanımınıza sunar, iş yükünüz hafifler ve zamanınız da size kalır.

Mevcut Özelliklerimize Ek Olarak Size Neler Sağlıyoruz?

Kuruma Özel Bakiye Tanımı

Farklı hastanelerle çalışan doktorlar için her kuruma ayrı makbuz kontör bakiyesi tanımlayabilme, her hastane için kesilen makbuzları listeleme ve kdv, stopaj vb. vergi kalemlerini ayrı ayrı detay rapor dökümleri ile alabilme.

Kuruma Özel Makbuz Tasarımı

Kuruma ait logo, banka bilgisi vb. gibi bilgileri makbuz tasarımına ekleyebilme, isteğe bağlı olarak kurumsal kimliğinizi yansıtan “özel” tasarımınız varsa çalıştığınız her doktor için ayrı ayrı tanımlayabilme.

Yazılım Geliştirme Hizmeti

Hastanelerin ihtiyaçlarına göre e-dönüşüm alanında güncel teknolojilerle sunduğumuz çözümler ile; esneklik ve verimlilik kazandırmakta olup iş süreçlerini daha etkin yönetmelerine katma değer sağlamaktayız.

Kuruma Özel Müşteri Temsilcisi

Ne zaman desteğe ihtiyaç duyarsanız size özel tahsis edilecek müşteri temsilcinizi arayabilir, tüm işlem ve sorularınızın cevaplarına “anında” ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Favera olarak doktorların tüm makbuz hazırlama ve kesim süreçlerinde yanındayız. Uzman Danışman kadromuzla anlık soru/cevap desteği sağlıyor, makbuz kesiminde yaşanabilecek olası mevzuata aykırı durumların önüne geçerek ileride oluşabilecek cezai yaptırımların da önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Ücretsiz Teknik Destek Hizmeti

Tüm soru, sorun ve öneriler için öncelikle size özel müşteri temsilcimiz ile ya da telefon, e-posta veya sistem içerisinde yer alan canlı destek servisimizden hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası sınırsız teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

 

bilgi@favera.com.tr    |     0212 416 8 416

Call Now ButtonBizi Arayın