Kurumsal Yazılım Çözümleri

Farklı yazılım dillerinde uzmanlaşmış kadromuzla, firmaların her türlü yazılım ihtiyaçlarını giderecek web tabanlı, masaüstü ve mobil tabanlı özel yazılım çözümleri sunmaktayız.
Yazılım geliştirme hizmetini, uygulama yaşam çevrimi modellerine uygun olarak ve teknolojik yenilikleri takip ederek gerçekleştirmekteyiz.
Özel yazılım geliştirme hizmeti sağladığımız firmalara; esnek, yenilikçi, güvenli, sürdürülebilir çözümler sunmaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Akılcı Fikirler, Profesyonel Çözümler

Favera, Web ve Mobil teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarına özel yazılım geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini müşteri temelli yaklaşımlar ile sunmakta, çalışmalarında evrensel nitelikteki yazılım metodlarını ve tekniklerini kullanmaktadır.

♦ Yazılım
♦ Sistem
♦ Network
♦ Cloud
♦ Hosting
♦ Firewall
♦ Veri Yedekleme
♦ Lisanslama

Web Yazılım

.Net framework, Php, Asp.Net, MVC, HTML5 teknolojileri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

Masaüstü Yazılım

C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamaları

Mobil Yazılım

iPhone – iPad için xCode, android telefonlar için Android Studio, Windows Phone için Visual Studio üzerinde native uygulamaları

E-Ticaret

E-ticaret Sitesi Yazılımları ve E-Ticaret Paketleri ile Sanal Mağazanızı bir günde hemen açın. İşinizi internete taşıyın.

Sistem ve Altyapı Hizmetleri

Özel projeler kapsamında, müşterilerimizin, sistem odası, sunucu, veri tabanı, network, iletişim ağı, güvenlik sistemlerine ait bakım hizmetlerinin koordinasyonu ve denetim çalışmaları yapılmaktadır.

Call Center Çözümleri

Favera, IP tabanlı çağrı merkezi uygulamaları ile, müşterilerine etkin ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş özel ve kamu sektörü kuruluşları için, düşük maliyetli profesyonel altyapı ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal Projeler

Platform bağımsız ihtiyaçlarınız doğrultusunda Windows, web ve mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Dr.WEB Antivirüs Sistemleri

Yarının tehditlerine karşı bugünden hazır olun

Dünyanın en ileri yazılım teknolojilerini kullanan Dr. Web ile bilgisayarınız ve işletmeniz güvende, içiniz rahat!

Neler Yaptık?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına güncel teknolojilerle sunduğumuz çözümler ile; esneklik ve verimlilik kazandırmakta olup iş süreçlerini daha etkin yönetmelerine katma değer sağlamaktayız.

Tahsilat Takip Sistemi

Tahsilat Yönetim Sistemi, kurum sistemleriyle kolaylıkla entegre oluyor, bu sayede tüm tahsilat süreçleri anlık olarak izlenebiliyor. Çalışmakta olduğunuz kurum sistemi üzerinden toplu data aktarımı özelliği ile hangi kurumun takibini yaparsanız yapın sistem tüm tahsilat süreçlerinizi kendi bünyesinde başarıyla sürdürebilmekte, hem dosyalarınızın hem de personelinizin performans değerlerini dolayısıyla tüm tahsilat sürecinizi ölçülebilir kılmaktadır.

İdari Takip Sistemi

İdari Takip Sistemi, özellikle senetli satış yapan mağazalar için geliştirdiğimiz, kurum sistemiyle (nebim) kolaylıkla entegre olabilen bir uygulamadır. Sistem sayesinde tahsili geciken tüm carileri anında tespit edebilmekte, çağrı merkezi alt yapısı sayesinde başka hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymadan tüm tahsilât süreçlerini anlık olarak yönetebilmektesiniz. Sistem, tüm tahsilât süreçlerinizi kendi bünyesinde başarıyla sürdürebilmekte, hem dosyalarınızın hem de personelinizin performans değerlerini dolayısıyla tüm tahsilât sürecinizi ölçülebilir kılmaktadır.

UYAP Otomasyonu

İcra dosyalarına ait toplu sorgulama, talep hazırlama, imzalama ve yollama gibi bir takım işlemleri otomasyon üzerinden yapmanız, az maliyetle daha hızlı verim almanızı ve insan hatalarının önüne geçmenizi sağlamaktadır.

Finans Yönetim Sistemi

Tüm ofis para trafiğiniz kontrol altında. Web tabanlı online mimarisi, modüler yapısı ile finans süreçleriniz hız kazanırken, verimliliğiniz ve kurumsal hafızanız netlik kazanıyor. Ayrıca tüm para yönetim süreçlerinin optimize edilmesi ve bu süreçlerin onay süzgeciyle gerçekleştirilmesi ile de kullanıcılar arası şeffaflık sağlanıyor.

Tercüme Ofis Programı

Tercüme ofisleri için geliştirdiğimiz yazılımımız bir tercüme ofisi için her türlü ihtiyaca karşılık vermektedir.

Dijital Arşiv Programı

Sistem, senet, çek, fatura, tahsilat makbuzu, müşteri kimliği ve diğer tüm evrakları taradıktan sonra ilgili carinin hesabına anında kaydedebilmektedir. Üstelik kullandığınız muhasebe programınızla entegresini de sağlıyoruz.

Kimlik Cari Programı

Kimlikle cari hesabı açıp satış yapan firmalar için geliştirdiğimiz uygulama, kimlik bilgilerinin tarayıcı ile taranıp ilgili cari kartının sistem tarafında otomatik oluşturulmasını sağlamaktadır. Kullandığınız her programa entegre edilebilen uygulama otomatik olarak cari bilgilerini taramakla kalmıyor taranan kimliği de klasör oluşturarak ilgili cari dizinine atıyor.

Teklif Crm Programı

Yazılımımız WEB tabanlı internet destekleyen tüm platformlarda çalışan bir yapıya sahiptir. Satışçılarınızın maille verdiği teklifleri üç tıkla verebilir, detaylı raporlamalar ve süzmeler yapabilirsiniz.

Call Now ButtonBizi Arayın