Kurumsal Yazılım Çözümleri

Farklı yazılım dillerinde uzmanlaşmış kadromuzla, firmaların her türlü yazılım ihtiyaçlarını giderecek web tabanlı, masaüstü ve mobil tabanlı özel yazılım çözümleri sunmaktayız.
Yazılım geliştirme hizmetini, uygulama yaşam çevrimi modellerine uygun olarak ve teknolojik yenilikleri takip ederek gerçekleştirmekteyiz.
Özel yazılım geliştirme hizmeti sağladığımız firmalara; esnek, yenilikçi, güvenli, sürdürülebilir çözümler sunmaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Akılcı Fikirler, Profesyonel Çözümler

Favera, Web ve Mobil teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarına özel yazılım geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini müşteri temelli yaklaşımlar ile sunmakta, çalışmalarında evrensel nitelikteki yazılım metodlarını ve tekniklerini kullanmaktadır.

♦ Yazılım
♦ Sistem
♦ Network
♦ Cloud
♦ Hosting
♦ Firewall
♦ Veri Yedekleme
♦ Lisanslama

Web Yazılım

.Net framework, Php, Asp.Net, MVC, HTML5 teknolojileri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

Masaüstü Yazılım

C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamaları

Mobil Yazılım

iPhone – iPad için xCode, android telefonlar için Android Studio, Windows Phone için Visual Studio üzerinde native uygulamaları

E-Ticaret

E-ticaret Sitesi Yazılımları ve E-Ticaret Paketleri ile Sanal Mağazanızı bir günde hemen açın. İşinizi internete taşıyın.

Kurumsal Projeler

Platform bağımsız ihtiyaçlarınız doğrultusunda Windows, web ve mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Şimdi Satışta!

Teklif CRM Programı

Satış ekipleri ve yöneticileri için her yerden çalışmaya uygun performans odaklı CRM.

Yazılımımız web tabanlı olup interneti destekleyen tüm platformlarda çalışan bir yapıya sahiptir. Satışçılarınızın maille verdiği teklifleri 3 tıkla verebilir, detaylı raporlamalar ve süzmeler yapabilirsiniz.

Şimdi Satışta!

Web Yönetim Paneli Sistemi

Web tasarım, seo ve web tabanlı yazılım yapan firmalar için geliştirdiğimiz sistemimizde web projelerinizin yönetim panelini ve yazılımını veritabanını otomatik şekilde oluşturarak hızlı bir şekilde bitirmenize olanak sağlıyoruz. Örneğin yönetim paneli yaklaşık 5 iş günü sürecek bir haber platformunun yönetim paneli sistemimizle en fazla 3 saat sürmektedir. Üstelik içeriği ne olursa olsun!

Ayrıca Seo (Arama motoru optimizasyonu) açısından otomatik veri giriş-çıkışı yaparak ilgili kelimelerinizde yükselmenizi sistemimiz otomatik sağlıyor.

Call Now ButtonBizi Arayın