e-Serbest Meslek Makbuzu Danışma Hattı: 0212 416 8 416

Mali Müşavirlere Özel

e-SMM Uygulaması…

Favera e-SMM uygulaması; serbest muhasebecilerin, mali müşavirlerin ve yeminli mali müşavirlerin ihtiyaç duydukları tüm fonksiyon ve rapor örneklerini pratik bir şekilde kullanımınıza sunar, iş yükünüz hafifler ve zamanınız da size kalır.

Makbuz Hazırlamak, Listelemek ve İşlemek Çok Kolay

Üstelik zaman, mekan ve cihazdan bağımsız!

İster Tek Tek, İster Toplu Makbuz

İster tek tek, ister toplu makbuz kesme ekranı ile e-makbuz hazırlayıp göndermek, takip etmek, GİB’e raporlamak çok daha hızlı ve kolay!

Tekrarlayan Makbuz Emri

Her ay düzenli kesmeniz gereken makbuzları takip etmekle uğraşmayın! Tekrarlama emri ile günü gelen makbuzlarınız otomatik oluşsun.

E-İmza Kullanmanız Gerekmez

FAVERA e-SMM Uygulaması’na geçiş yaptığınızda e-İmza kullanmanız gerekmez ve her zaman her platformdan giriş yapabilirsiniz. 

E-Posta İle Hızlı Gönderim

Dilerseniz oluşturduğunuz makbuzu mükellefinize sistem üzerinden e-posta ile otomatik olarak gönderin. e-postaların ulaşıp ulaşmadığını da yine sistem üzerinden anlık olarak kontrol edin.

GİB’e Otomatik Raporlama

Her ayın 15’inde bir önceki aya ait kesmiş olduğunuz makbuzlar sistem tarafından otomatik olarak Gelir İdaresi Başkanlığı’na raporlanmaktadır. Raporlama için sizin herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.

Mükellef Cari Hareketleri

Mükellefinizin makbuz ve ödeme geçmişini hızlıca görüntüleyin, cari hareketlerini her yerden takip edin, kolay mutabakat sağlayın.

(!) Toplu veri aktarımı özelliği olan tüm muhasebe programları.

Kolay Makbuz İşleme ve
Defter Beyan Sistemi Aktarımları

Ay içerisinde kesmiş olduğunuz makbuzlarınızı tüm başlıklarıyla tek tıkla excel’e aktarın, kullandığınız muhasebe programı üzerinden toplu aktarım yaparak defter beyan sistemi’ne daha hızlı ve kolay işleyin.

Avukat mükellefi olan mali müşavirler!

Favera kullanan mükellefinizin ay içerisinde kesmiş olduğu makbuzları yine aynı formatta excel olarak size mail göndermesini isteyin, evrak gitti-geldi süreci olmadan mükellefiniz ile daha hızlı çalışın, iş yükünüzü azaltın.

Bir Bakışta
Favera E-SMM Uygulaması


Videomuzu izleyin, özellikleri keşfedin!

Kolay kullanımı, yalın arayüzü, hazır gelen makbuz cari bilgileri ve hesaplama tablosu ile Favera en büyük yardımcınız olacak. Üstelik bir bakışta tek ekrandan ofisinizin anlık durumunu da görüp, finansal verilerinizi her yerden yönetebileceksiniz.

Kullanırken epey zorlanacağınız karmaşık programlar için para ödeme devri sona eriyor, Favera ile e-Makbuz’a geçen herkese entegre ön muhasebe uygulaması “ücretsiz” sunuluyor.

Call Now ButtonBizi Arayın